چگونه از شر پیام های تبلیغاتی خلاص شویم؟

با وجود لغو دریافت پیام های تبلیغاتی از سوی بسیاری از کاربران اوپراتورهای همراه ، همچنان این پیام ها و تماس های تبلیغاتی موجب آزار کاربران می باشد و راهی قطعی جهت لغو تبلیغات ایجاد نشده است ! اما چگونه می توان از شر این پیام های تبلیغاتی خلاص شد؟

پیامک های تبلیغاتی ، از موراد آزاردهنده ای است که هدفی جز سودجویی برای اوپراتورها ندارد . با توجه به اینکه دولت قبل امکان لغو این پیامک ها را از توسط کاربران فراهم کرد ، اما همچنان برای بسیاری از کاربران پیامک های تبلیغاتی ارسال می شود .

در این خصوص وزارت ارتباطات طی بیانیه ای از تمامی کاربران اوپراتورهای همراه خواست تا شماره های تبلیغاتی را که از طریق تلفن های ثابت ، اوپراتورهای همراه و سرشماره های تبلیغاتی برای مشترکین ارسال می شود ، جهت مسدودسازی برای شماره 195 ارسال و از طریق پیامک ارسال نمایند .

لازم به ذکر است که طرح فوق از آبان ماه سال جاری اجرا شده است و تا کنون بیش از 3000 شماره تبلیغاتی مسدود شده است و دیگر امکان تبلیغات با آن شماره ها وجود ندارد .

روش دیگر جهت ارسال شکاست مشترکان و عنوان کردن شماره های تبلیغاتی مزاحم ، از طریق سایت www.195.ir می باشد که مشترکان می توانند شکایت خود را از شماره های مورد نظرشان در این سایت به ثبت برسانند .

مطلب مورد نظر را به راحتی به اشتراک بگذاریدShare on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *