چگونه اینترنت رایگان داشته باشیم؟!

نخل های هوشمند دوبی ، اینترنت رایگان ارائه می دهند!

خبر فوق ممکن است برای شما نیز مانند ما تعجب آور باشد اما این خبری است که به تازگی در دنیای اینترنت پیچیده و سروصدای بسیار زیادی به پا  کرده است .

دبی به عنوان یک شهر جهانی و بازرگانی موفق و مهم در منطقه جای خود را پیدا کرده‌است. همانطور که شنیده ایم این شهر با شیب تندی در حال پیشرفت و ارتقای کمی و کیفی در تمامی زمینه ها می باشد . آخرین اخبار منتشر شده از این شهر مدرن و رویایی حکایت از درختان هوشمندی دارد که علاوه بر سایه گستردن بر سر عابران و شهروندان ، امکان ارائه اینترنت وای فای رایگان را نیز فراهم می کند .

این درختان هوشمند که به‌ شکل نخل در کنار سواحل و مکان‌های عمومی نصب شده اند در واقع ایستگاه تامین برق اینترنت وای فای در سطح شهر تلقی می‌شوند.

لازم به ذکر است که هر کدام از این درختان دارای دوربین مداربسته مادون قرمز ۳۶۰ درجه هستند و به یک دکمه شرایط اورژانسی مجهز شده‌اند که درواقع تامین کننده امنیت و آسایش شهروندان در مواقع ضروری می باشند .

ضمناً این درختان دارای صفحات مونیتور لمسی می باشند که این امکان را به شهروندان می دهند که براحتی در اپلیکیشن ها و صفحات وب جستجو نمایند . علاوه بر مونیتور لمسی داخلی ، این درختان مجهز به مونیتور خارجی می باشند که جهت تبلیغات و اطلاع رسانی های دولت تعبیه شده اند .

همچنین  این نخل های خورشیدی قادر به تامین برق و شارژ وسایل الکترونیکی به میزان ۲.۵ برابر بیشتر از ایستگاه‌های معمولی هستند و نیز در زیر آن صندلی‌هایی برای استراحت عابرین تعبیه شده است.

مطلب مورد نظر را به راحتی به اشتراک بگذاریدShare on FacebookPin on PinterestShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *